NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1Jak stworzyć konto w serwisie ?

Aby zarejestrować się w serwisie TanieKorki.pl, należy przejść na podstronę Załóż konto i wypełnić formularz zapoznając się przy tym z Regulaminem i akceptując go. Należy pamiętać o tym, że login będzie widoczny zarówno w treści ogłoszenia, jak i w jego adresie. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

2Jak zgłosić błędy lub naruszenia regulaminu ?

W razie napotkania jakichkolwiek błędów bądź naruszeń regulaminu przez użytkowników prosimy o informacje poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt.

5Jak usunąć swoje ogłoszenie ?

W serwisie wprowadziliśmy opcję samodzielnego usuwania konta przez Użytkownika. Należy zalogować się na swój profil i kliknąć w zakładkę konto -> usuń konto. Na samym dole będzie możliwość usunięcia kursu.

6Jak zdobyć Kod Rabatowy na itakzdasz.pl na kursy ?

Kod Rabatowy w serwisie to “taniekorki”.

7Dlaczego moje konto zostało usunięte ?

Oprócz usuwania kont na prośbę użytkowników, usuwane są konta niezgodne z regulaminem. Powód usunięcia znajduje się w treści wiadomości systemowej, która jest wysyłana na adres e-mail przypisany do konta w serwisie. W razie wątpliwości co do powodu usunięcia ogłoszenia prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem.

8Czy stworzenie konta jest darmowe ?

Tak, zarówno założenie konta, jak i dodanie dowolnej liczby ogłoszeń, są darmowe. Odpłatne są jedynie dodatkowe usługi.

9Jak dodać konto korepetytora ?

Aby dodać ogłoszenie, należy zalogować się na swoje konto za pomocą loginu (lub e-maila) i hasła podanego przy rejestracji. Następnie należy przejść do zakładki "Korepetycje”, a potem na górze strony wybrać profil i kliknąć przycisk "Dodaj ogłoszenie". Ogłoszenie będzie widoczne na stronie tuż po jego dodaniu.

10Jak kontrolować pozycje swojego ogłoszenia ?

Pozycja ogłoszenia zależy od opinii, jaką uczniowie wystawiają.